Yaşam Koçluğu ve NLP İle Hayatınızı Değiştirin!

Uzun zamandır okurlarımdan aldığım güzel yorumlar ve Yaşam Koçluğu/NLP ile ilgili sorular üzerine sizleri her ikisi hakkında da bilgilendirmek istedim.

Özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda, sizi mutsuz eden ya da size sıkıntı veren durumlar içinde kaldığınız olmuştur. Hatta yaşadığınız kararsızlıklar ve istemsizce içine düştüğünüz boşluk hisleri…

Bunlar öyle doğal ve öyle insani hisler ki…

Çözümünü nerede bulacağınızı bilmediğiniz ya da karar veremediğiniz noktada ise bizler Yaşam Koçları olarak size çözümü getirecek kişileriz.

Danışanlarımla yaptığım çalışmalarda en içinden çıkılamaz durumların bile ne kadar rahatlıkla aşılabilecek durumlara çevrilebildiğini keşfettiğim günden beri, yaşam koçluğu benim için apayrı bir tutku.

NLP ise, hissettiğiniz olumsuz duygulardan arınmak, geçmişinizde kalan kişileri unutmak, fobilerinizden kurtulmak ve sizi geriye çeken düşünceleri aşmak gibi bir çok konuda koçluk seansıyla birlikte kullandığım ve danışanlara apayrı dünyalar sunan bir teknik.

Yaşam Koçları olmamı isteyen ve bunun için beni arayarak, mail atan okurlarım için ise harika haberlerim var; danışmanlıktan önce tanışıp sizinle hangi konuda çalışacağımızı ve birlikte yol alacağımızı konuşmamız için ücretsiz bir tanışma randevusu ayarlıyoruz.

Ayrıca yoğun ilginiz karşısında; siz okurlarıma bu deneyimden yararlanıp, yaşam koçluğuyla tanışmanız ve hayatınızı daha iyi bir noktaya taşımanız için harika fırsatlar sunuyorum.

Onların ne olduğu ise sürpriz!

Daha detaylı bilgi isteyenler ve o fırsatların ne olduğunu merak edenler;

http://www.duyguozlemyucel.com

 adresini inceleyip, iletişim kısmından bana ulaşabilirler.

Sevgiyle Kalın!

 

Yorum bırakın

Filed under Genel

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s